Tyto internetové stránky využívají soubory cookie k ukládání informací na Vašem počítači. Některé jsou z nich zásadně důležité pro funkčnost stránek. Dalším používáním těchto stránek udělujete souhlas s umístěním těchto souborů cookie. V případě nesouhlasu opusťte tyto stránky.
| Souhlasím | Opustit stránky |
Inzertní bazar Poptávka nemovitostí Přidat inzerát Reality Olomouc TOP bazar

Hotely na prodej, prodám hotel, koupím penzion, poptávka nemovitostí.
Sponzorované odkazy

Haly - Inzerce bez realitky

Počet položek: 10Počet realit: 1

Pronájem haly s kancelářským zázemím, Olomouc
Pronájem haly s kancelářským zázemím, Olomouc. Pronájem NP o rozloze 470 m2, který se nachází na ulici Neředínská, ve vyhlášené lokalitě Neředín. Nebytový prostor se nachází v přízemí a v 1. patře cihlového domu a pronájímá se nezařízený. Výměra skladovací plochy je 300 m2. Výška stropu je 3,5 metru. V 1. patře se na 170 m2 nachází 8 kanceláří, prostor k archivaci a příruční sklad. Sociální zázemí je v přízemí v 1. patře. Budova má nová plastová okna a novou kotelnu. Vybudován je také nový dvůr, kde je možnost parkování a příjezd do skladu. Další parkovací místa se nachází před budovou. Cena je uvedená bez inkasa. Pronájem je volný od 1.8.2011. Volejte kdykoli na naše telefony nebo pište SMS.
Kraj:Olomoucký krajCena:35.000,- CZK/měs
Kategorie:Haly Více informací

Pronájem haly v Prostějově
Pronájem haly v Prostějově. Pronájem nebytového prostoru v Prostějově. Jedná se o halu, sklady či garáž. Vjezd do haly, 1x velká vrata, výjezd na velký dvůr, 3x vrata. Je zde sociální zázemí se sprchou, WC, ohřev vody je el. bojlerem. Uvedená cena je bez inkasa. Inkaso zahrnuje poplatky za el. energii, vodu a plyn. Volejte kdykoli na naše telefony nebo pište SMS.
Kraj:Olomoucký krajCena:15.000,- CZK/měs
Kategorie:Haly Více informací

Pronájem NP Olomouc, Tomkova
Pronájem NP Olomouc, Tomkova. Pronájem víceúčelového prostoru s výlohou o rozloze 70 m2 na ulici Tomkova v Olomouci, lokalita Hejčín. Nebytové prostory se skládají ze 2 větší místnosti s výlohou, sociální zázemí, malá kuchyňka, topení plynové, telefon a internet. Tento NP může být jako obchod, ordinace, kanceláře atd.Je tu možnost jezdit až k obchodu. Pronájem je volný ihned. Uvedená cena je bez inkasa. Kauce je ve výši jednoho měsíčního nájmu. Volejte kdykoli na naše telefony nebo pište SMS.
Kraj:Olomoucký krajCena:6.000,- CZK/měs
Kategorie:Haly Více informací

Skladová hala k pronájmu Těšetice, okr. Olomouc
Skladová hala k pronájmu Těšetice, okr. Olomouc. Pronájem skladu v Těšeticích. Pronájem skladové haly v Těšeticích. Celková rozloha skladu je 180 m2. Sklad je sklepní místnost. Před skladem je možnost parkování.
Kraj:Olomoucký krajCena:3.500,- CZK/měs
Kategorie:Haly Více informací

Výrobní hala, Brodek u Přerova
Výrobní hala, Brodek u Přerova. Pronájem výrobní haly o rozloze 335m2 v obci Brodek u Přerova. K výrobní hale patří sociální zařízení, šatny, kanceláře. Topení je zde teplovzdušné. Uvedená cena je za m2/rok. Volejte kdykoli na naše telefony nebo pište SMS.
Kraj:Olomoucký krajCena:500,- CZK/m2
Kategorie:Haly Více informací

Pronájem skladu, Velký Týnec
Pronájem skladu, Velký Týnec, okr. Olomouc. Pronájem nebytového prostoru ve Velkém Týnci. Jedná se pronájem plechového přízemního objektu o rozloze 240 m2. Objekt je v oploceném a střeženém objektu, kde je příplatek za ostrahu podle pronajímané plochy. Uvedená cena bude k jednání podle postupu rekonstrukce celého objektu. Cena činí 400,-Kč/m2. Pronájem je volný od března 2009. Volejte kdykoli na naše telefony nebo pište SMS.
Kraj:Olomoucký krajCena:400,- CZK/m2
Kategorie:Haly Více informací

Prodej komerčního objektu, Šternberk
Prodej komerčního objektu, Šternberk. Prodej budovy o zastavěné ploše 400m2 a zahradě 200m2 ve Šternberku na ulici Dvorská. Tento objekt je k celkové rekonstrukci. Tento komerční objekt se skládá z 5 pater a lze v něm vybudovat 20 bytů. 3. patra a 2 podkrovní patra. Budova je podsklepená. Podlahy v budově jsou dřevěné. Zdivo je cihla. Krytina střechy je hliníková šablona. Veškeré dřevěnné trámy i krov jsou ve velice perfektním stavu. Volejte kdykoliv na naše telefony.
Kraj:Olomoucký krajCena:2.650.000,- CZK
Kategorie:Haly Více informací

Prodej nebytového prostoru Šternberk, Bezručova
Prodej nebytového prostoru Šternberk, Bezručova. Prodej nebytového prostoru po kompletní rekonstrukci vhodného jako kanceláře, sídlo firmy, prodejna, salón.
Kraj:Olomoucký krajCena:2.600.000,- CZK
Kategorie:Haly Více informací

Prodej nebytového prostoru, Dolní Otaslavice
Prodej nebytového prostoru, Dolní Otaslavice. Prodej nebytového prostoru o přibližné rozloze 10x38m v obci Dolní Otaslavice.
Kraj:Olomoucký krajCena:1.990.000,- CZK
Kategorie:Haly Více informací

Pronájem komerčního areálu
Pronájem komerčního areálu. Pronájem areálu o rozloze 3.500m2 v obci Úvaly u Prahy. V areálu je kancelářská budova, sklad, pozemek, byt pro správce o velikosti 2+kk.
Kraj:Středočeský krajCena:110.000,- CZK
Kategorie:Haly Více informací

Počet položek: 10Počet realit: 1

Tisknuto, web: www.hotely-zamky.cz