Tyto internetové stránky využívají soubory cookie k ukládání informací na Vašem počítači. Některé jsou z nich zásadně důležité pro funkčnost stránek. Dalším používáním těchto stránek udělujete souhlas s umístěním těchto souborů cookie. V případě nesouhlasu opusťte tyto stránky.
| Souhlasím | Opustit stránky |
Inzertní bazar Poptávka nemovitostí Přidat inzerát Reality Olomouc TOP bazar

Hotely na prodej, prodám hotel, koupím penzion, poptávka nemovitostí.
Sponzorované odkazy

Hotely na prodej - Hotely a penziony

Počet položek: 13Počet realit: 1 2 > >|

Hotel na prodej Svratka, kraj Vysočina
Hotel na prodej Svratka, kraj Vysočina. Prodej hotelu, který byl a stále je znám mezi lidmi po celé republice díky své popularitě poskytovaných služeb v letech padesátých až osmdesátých. Hotel se začal stavět v roce 1941. Slavnostní otevření hotelu proběhlo v roce 1949. V hotelu je celková kapacita 62 lůžek. V hotelu je i vlastní restaurace, wellness centrum, fitness, zábavní a výherní automaty. Všechny pokoje jsou vybaveny: Kartové bezpečnostní zámky, LCD TV + SAT, telefon + internetové připojení přes kabelovou síť zdarma, lednička s minibarem, WC + sprchový kout, toaletní potřeby.
Kraj:Kraj VysočinaCena:71.500.000,- CZK
Kategorie:Hotely na prodej Více informací

Hotel na Šumavě k prodeji
Hotel na Šumavě k prodeji. Prodej stylově zařízeného hotelu s obsluhou rodinného typu a vyhlášenou kuchyní uprostřed šumavské přírody. Hotel je v provozu od roku 1997. K dispozici je restaurace s kapacitou 50 osob, v létě i na terase s obsluhou a kromě toho ještě v odděleném salonku pro cca 20 osob. Večer je možno posedět u baru nebo využít oddych v sauně. Hotel je idelním místem pro oddych, je v klidném místě s krásným rozhledem, velmi dobře dostupné autem i autobusem. U hotelu je vlastní parkoviště. Místo je výhodné pro lyžaře i turisty. Kromě krásné přírody a příjemného prostředí hotel nabízí možnost posezení u ohně s grilováním nebo posezením na sluneční terase. Pro děti je připraveno nové dětské hřiště. Ve výstavbě jsou tenisové kurty. Volejte kdykoli na naše telefony nebo pište SMS.
Kraj:Jihočeský krajCena:27.000.000,- CZK
Kategorie:Hotely na prodej Více informací

Hotel kprodeji Bystřice nad Pernštejnem
Hotel kprodeji Bystřice nad Pernštejnem. Hotel leží v nezáplavové oblasti v Bystřici nad Pernštejnem, 533 m nad mořem ve velmi krásné přírodě Českomoravské vrchoviny - na Vysočině. Město má výhodnou polohu i z hlediska dopravního (30 km od dálnice Praha – Brno, 60 km od Brna, 170 km od Prahy, městem projíždí železniční tah na Tišnov /Brno).
Kraj:Kraj VysočinaCena:22.000.000,- CZK
Kategorie:Hotely na prodej Více informací

Hotel na prodej v Hrubém Jeseníku
Hotel na prodej v Hrubém Jeseníku. Nabízíme k prodeji hotel s celoročním provozem a stálou německou klientelou. Hotel má k dispozici 1x apartmán, 6x dvoulůžkový pokoj, 10x třílůžkový pokoj, 1x čtyřlůžkový pokoj a 1x pětilůžkový pokoj, kapacita 56 lůžek. Stav budovy je velmi dobrý, v roce 2001 zde proběhla rekonstrukce. Pozemky u objektu mají rozlohu cca 13.000 m2. Hotel má vlastní studnu. Objekt sestává z recepce, budovy A, budovy B, hotelového apartmánu, restaurace.
Kraj:Olomoucký krajCena:14.500.000,- CZK
Kategorie:Hotely na prodej Více informací

Hotel v okolí Trutnova na prodej
Hotel v okolí Trutnova na prodej. Prodej luxusního hotelu nedaleko Trutnova. Celoročně provozovaný hotel je ideální pro rodinnou rekreaci, školy v přírodě, letní tábory, vzdělávací kurzy, společenské akce. Nachází se v malebném údolí horské obce, blízko místa, kde se setkávají Kotelský a Klínový potok a vytvářejí spolu říčku Malé Labe. Jedná se o samostatnou zděnou budovu se třemi nadzemními podlažími, jedním podzemním podlažím a sedlovou střechou. K objektu náleží zděná garáž a vlastní čistička odpadních vod.
Kraj:Královehradecký krajCena:7.400.000,- CZK
Kategorie:Hotely na prodej Více informací

Prodáme hotel, Jizerské hory
Prodáme hotel, Jizerské hory 5km před známým rekreačním střediskem Harrachov. Je položen vlevo, asi 300m od státní silnice č. 10 ve směru na Harrachov. Pozemek je 3 500m2, 48 lůžek, 48 míst v restauraci, parkoviště je pro 20 aut. Profi reality Lubomíř Řídký, Olomouc, Sokolská 7.
Kraj:Královehradecký krajCena:18.990.000,- CZK
Kategorie:Hotely na prodej Více informací

Hotel, Šumava, Železná Ruda
Hotel, Šumava, Železná Ruda. Prodej hotelu, luxusního penzion na Šumavě. Prodej hotelu, luxusního penzion na Šumavě. Javorník a jeho okolí leží na na hranici dvou krajů - Plzeňského a Jihočeského.
Kraj:Plzeňský krajCena:22.550.000,- CZK
Kategorie:Hotely na prodej Více informací

Hotel, Hostýnské vrchy
Hotel, Hostýnské vrchy. Prodej zrekonstruovaného hotelu na úpatí Hostýnských vrchů. Nově rekonstruovaný hotel se nachází uprostřed obce, která leží na úpatí Hostýnských vrchů. Hotel je nově rekonstruován a opraven v alpském stylu se stylově zařízenými pokoji, pivnicí, restaurací a vinárnou.
Kraj:Zlínský krajCena:19.000.000,- CZK
Kategorie:Hotely na prodej Více informací

Hotel, Českomoravská vysočina
Hotel, Českomoravská vysočina. Prodej *** hotelu, který se nachází mezi Jimramovem a Novým Městem na Moravě. Hotel je v plném provozu a vydělává. Je po kompletní rekonstrukci. Parkovište pro 30 aut.
Kraj:Kraj VysočinaCena:15.450.000,- CZK
Kategorie:Hotely na prodej Více informací

Hotel u Břeclavi
Hotel u Břeclavi. Prodej zavedeného hotelu s kapacitou 40 míst v okrese Břeclav. Prodej zavedeného hotelu s kapacitou 40 míst v obci nedaleko Břeclavi. Hotel má vlastní restauraci s 50 místy, salonek a předzahrádku pro cca 60 osob.
Kraj:Jihomoravský krajCena:15.400.000,- CZK
Kategorie:Hotely na prodej Více informací

Počet položek: 13Počet realit: 1 2 > >|

Tisknuto, web: www.hotely-zamky.cz

INZERCE ZDARMA
Vykoupíme hotely, penziony či firmy
BOHEMIA - INVEST vykoupí hotely, penziony nebo firmy a kdekoliv v ČR i v zahraničí! Řídký, 777 000 918, olomouc@profi-realityridky.cz

Hotel na prodej - Vysočina, Sněžné
Prodáme nezadlužený, velmi pěkný hotel na Vysočině, Sněžné. Kapacita 65 lůžek + 2 byty, po kompletní rekonstrukci, nový nábytek, sauna, dvě restaurace, moderní kuchyně, parkoviště, plně obsazený, cena 15 450 000 Kč. Řídký Lubomír, 777 00 918, 603 775 089

Vykoupíme hotely, penziony či firmy
BOHEMIA - INVEST vykoupí hotely, penziony nebo firmy a kdekoliv v ČR i v zahraničí! Předem děkujeme za Vaše nabídky! Tel:777 000 918, 585 203 586. BOHEMIA - INVEST, 585 203 586

Koupím hotel nebo penzion
Koupím hotel nebo penzion v okolí Mladé Boleslavi nebo Prahy. Platba dohodou. Spěchá! Cena a stav není rozhodující. Zajímají mě i nemovitosti s větším odhadem. Děkuji za vaše nabídky, určitě se dohodneme. Tel.: 777 000 918, e-mail: boumova.j@email.cz Boumová, 777 000 918, boumova.j@email.cz

Hledáme nemovitosti
Pro naše klienty hledáme všechny druhy nemovitostí na Olomoucku, Prostějovsku, Mladoboleslavsku, Nymbursku a v okolí České Lípy. Solidní a rychlé jednání. Veškeré právní a profesionální služby pro prodávajícího zdarma. Platba v hotovosti. Volejte tel.: 585 203 586 nebo pište na e-mail: olomouc@profi-realityridky.cz Profi-reality, 585 203 586 , olomouc@profi-realityridky.cz

Hledám hotel či zámek
Hledám hotel, zámek nebo jinou komerční nemovitost s větším odhadem. Rychlé jednání. Realitní kanceláře prosím nevolejte. E-mail: Pavlajezkova@seznam.cz Telefon: 777 000 918. Ježková, 777 000 918, Pavlajezkova@seznam.cz

Koupím hotel, Praha, Mladá Boleslav
Koupím hotel do 15 mil v okolí Praha, Mladá Boleslav do 15 mil Kč, financování zajištěno z prodeje jiné nemovitosti. Nabídněte jakýkoliv objekt hotelového typu - hotel, penzion s kapacitou nejméně 30 a více lůžek. Čerpání investic je nutné do konce roku 2007. Volejte kdykoliv. Ridky, 777 000 918