Tyto internetové stránky využívají soubory cookie k ukládání informací na Vašem počítači. Některé jsou z nich zásadně důležité pro funkčnost stránek. Dalším používáním těchto stránek udělujete souhlas s umístěním těchto souborů cookie. V případě nesouhlasu opusťte tyto stránky.
| Souhlasím | Opustit stránky |
Inzertní bazar Poptávka nemovitostí Přidat inzerát Reality Olomouc TOP bazar

Hotely na prodej, prodám hotel, koupím penzion, poptávka nemovitostí.
Sponzorované odkazy

Pozemky - Inzerce bez realitky

Počet položek: 16Počet realit: 1 2 > >|

Pronájem pozemku v Prostějově
Pronájem pozemku v Prostějově. Pronájem pozemku v centru města. Pozemek s vlastním vjezdem je oplocen plechovým plotem. Na pozemku je možnost zřízení autobazaru, venkovního skladu či zřízení a provozování parkoviště. Nutná platba na rok dopředu. Uvedená cena je 7.000,- Kč. Volejte kdykoli na naše telefony nebo pište SMS.
Kraj:Olomoucký krajCena:7.000,- CZK/měs
Kategorie:Pozemky Více informací

Pozemek na prodej Sobotín, okres Šumperk
Pozemek na prodej Sobotín, okres Šumperk. Prodej pozemku k výstavbě rodinného domu v obci Sobotín. Celková rozloha pozemku je 3.657 m2. Pozemek je nepravidelného tvaru a nachází se u hlavní cesty. V obci autobus, vlak, škola, hospoda. nženýrské sítě jsou na hranici pozemku, cesta k pozemku je zpevněná. Pozemek se skládá ze tří částí a to stavební parcela o rozloze 1292 m2, zahrada o rozloze 208 m2, orná půda o rozloze 2157 . Uvedená cena je za celek. Možnost koupě i části pozemku. Volejte kdykoli na naše telefony nebo pište SMS.
Kraj:Olomoucký krajCena:290.000,- CZK
Kategorie:Pozemky Více informací

Pronájem pozemku, Brodek u Přerova
Pronájem pozemku, Brodek u Přerova. Pronájem zpevněné plochy o rozloze 1.000m2 v obci Brodek u Přerova. Zpevněná plocha v oploceném areálu. Objekt je hlídaný. Cesta k pozemku je zpevněná. Uvedená cena je za m2/rok. Volejte kdykoli na naše telefony nebo pište SMS.
Kraj:Olomoucký krajCena:200,- CZK/m2
Kategorie:Pozemky Více informací

Pozemek k pronájmu Velký Týnec, okr. Olomouc
Pozemek k pronájmu Velký Týnec, okr. Olomouc. Pronájem pozemku k uskladnění ve Velkém Týnci. Objekt slouží k uskadnění stavebního materiálu nebo je možno objekt využít pro parkování. Pronájem nebytových prostor o velikosti 5.000 m2. Objekt slouží k uskadnění stavebního materiálu nebo je možno objekt využít pro parkování. Objekt je celodenně střežen - příplatek za ostrahu. Uvedená cena je za m2/ rok.
Kraj:Olomoucký krajCena:150,- CZK/m2
Kategorie:Pozemky Více informací

Orná půda, Litovel
Orná půda, Litovel. Prodej orné půdy o rozloze 3.500m2 v okolí Litovle. Pozemek je obdelníkový, nachází se v chráněném pásmu a momentálně je pronajat zemědělskému družstvu. Cena za m2 je 26,-Kč. Volejte kdykoli na naše telefony nebo pište SMS.
Kraj:Olomoucký krajCena:92.500,- CZK
Kategorie:Pozemky Více informací

Orná půda, Olomouc, Chválkovice
Orná půda, Olomouc, Chválkovice. Prodej orné půdy, která se nachází v Olomouci ve Chválkovicích. Prodej orné půdy o rozloze 980 m2 v Olomouci ve Chválkovicích. Cesta k pozemku je zpevněná a dostupnost k pozemku je dobrá.
Kraj:Olomoucký krajCena:1.100,- CZK/měs
Kategorie:Pozemky Více informací

Orná půda, Bystrovany, okr. Olomouc
Orná půda, Bystrovany, okr. Olomouc. Prodej orné půdy v obci Bystrovany. Prodej orné půdy v obci Bystrovany na ulici Kubelíkova. Orná půda je o rozloze 6800 m2. Elektřina 220-380 a obecní voda je na hranici pozemku. Plyn není. Je zde i kanalizace. Cesta k orné půdě vede zpevněná.
Kraj:Olomoucký krajCena:1.040,- CZK/m2
Kategorie:Pozemky Více informací

Prodej stavební parcely Topolany
Prodej stavební parcely Topolany. Prodej velmi pěkné stavební parcely o velikosti 806 m2 v obci Topolany, okres Olomouc. Pozemek je pěkného obdelníkového tvaru. SUPER CENA!!! Na pozemku jsou veškeré inženýrské sítě, je tu i možnost obecní vody a nebo studny. Cesta k pozemku je zpevněná. V obci jezdí autobus, MHD v pravidelných intervalech. V obci je nová splašková kanalizace. Pozemek leží ve velmi žádané lokalitě.
Kraj:Olomoucký krajCena:860.000,- CZK
Kategorie:Pozemky Více informací

Prodej stavební parcely Bravantice
Prodej stavební parcely Bravantice. Prodej stavební parcely o velikosti 976 m2 v obci Bravantice, okres Ostrava. Na pozemku jsou veškeré inženýrské sítě. Dostupnost cca 10 minut od Ostravy. Pěkný pozemek. Velmi žádaná a dobře dostupná lokalita.
Kraj:Moravskoslezký krajCena:685.000,- CZK
Kategorie:Pozemky Více informací

Prodej pozemku Lešany u Prostějova
Prodej pozemku Lešany u Prostějova. Prodej pozemku o velikosti 2 793 m2 v obci Lešany, okr. Prostějov. Pozemek je obdélníkového tvaru, je zde možnost vystavět rodinný dům. Inženýrské sítě jsou u pozemku. Cesta k pozemku je zpevněná. Volejte kdykoli na naše telefony nebo pište SMS.
Kraj:Olomoucký krajCena:660.000,- CZK
Kategorie:Pozemky Více informací

Počet položek: 16Počet realit: 1 2 > >|

Tisknuto, web: www.hotely-zamky.cz

INZERCE ZDARMA
Koupím pozemek u Trutnova
Koupím pozemek u Trutnova o velikosti od 97 000m2, lokalita Hájnice, Trutnov stavební parcely v území zastavitelnosti, krásné místo i lokalita. R, 777, realityprofi@seznam.cz