Tyto internetové stránky využívají soubory cookie k ukládání informací na Vašem počítači. Některé jsou z nich zásadně důležité pro funkčnost stránek. Dalším používáním těchto stránek udělujete souhlas s umístěním těchto souborů cookie. V případě nesouhlasu opusťte tyto stránky.
| Souhlasím | Opustit stránky |
Inzertní bazar Poptávka nemovitostí Přidat inzerát Reality Olomouc TOP bazar

Hotely na prodej, prodám hotel, koupím penzion, poptávka nemovitostí.
Sponzorované odkazy

Prodej penzionů - Hotely a penziony

Počet položek: 14Počet realit: 1 2 > >|

Penzion - hotel k prodeji Praha
Penzion - hotel k prodeji Praha. Prodej penzionu v Praze v klidné a tiché vilové čtvrti. Objekt se skládá ze dvou spojených budov. Penzion je zkolaudován jako RD v roce 1998 a hotel zkolaudován v roce 2002 jako ubytovací zařízení. Budova penzionu má zastavěnou plochou 182m2. Celková zastavěná plocha činí 479m2, okolní pozemek má 417m2, celková plocha 897m2 a užitná plocha je 1.437m2.
Kraj:Kraj PrahaCena:17.900.000,- CZK
Kategorie:Prodej penzionů Více informací

Penzion na prodej Teplice
Penzion na prodej Teplice. Prodej zavedeného penzionu v Teplicích. Nabízíme k prodeji zavedený penzion s 20ti lůžky a 17ti letou tradicí stálé klientely v klidné lokalitě Teplic ve vilové zástavbě. Celoroční provoz obstará jedna osoba bez nutnosti najímat cizí sílly. Pro majitele je k dispozici mezonetový nadstandardní byt ve 2. patře a podkroví domu.
Kraj:Ústecký krajCena:7.100.000,- CZK
Kategorie:Prodej penzionů Více informací

Penzion nedaleko Vranovské přehrady k prodeji
Penzion nedaleko Vranovské přehrady k prodeji. Prodej penzionu nedaleko Vranovské přehrady, cca 10 km od Bítova a 4 km od hranic s Rakouskem. Kapacita penzionu je 60 lůžek. Budova má přízemí a patro. Stáří objektu je 25 let, zastavěná plocha činí 496 m2, pozemek má rozlohu 2.300 m2. Budova i pozemek jsou v osobním vlastnictví. V objektu je elektřina 220/380V, obecní voda, septik, topení na tuhá paliva. Střední část budovy je z 1/3 zděná a 2/3 jsou z tzv. sendvičového charakteru z ccementotřískové desky. Parkoviště je přímo u penzionu a parkovacích míst je zde cca 25. Posezení na zahrádce má kapacitu 20 míst, je zde i volejbalové hřiště, celý tento prostor zaujímá 1804 m2. Kuchyň, restaurace a sprchy na patrech jsou určeny k menším úpravám. Využití: letní dovolená s koupáním na Vranovské přehradě a na Bítově, firemní akce, školy v přírodě, zimní výlety s lyžování v Alpách a ČR. Volejte kdykoli na naše telefony nebo pište SMS.
Kraj:Olomoucký krajCena:3.100.000,- CZK
Kategorie:Prodej penzionů Více informací

Penzion, Dolní Smrčné, Vysočina
Penzion, Dolní Smrčné, Vysočina. Prodej zavedeného penzionu v obci Dolní Smrčná, kraj Vysočina. Penzion leží v ekologicky nejčistší oblasti republiky – Vysočině, lemován řekou Jihlavou a obklopen lesy.
Kraj:Kraj VysočinaCena:16.500.000,- CZK
Kategorie:Prodej penzionů Více informací

Penzion, Nový Jičín
Penzion, Nový Jičín. Prodej penzionu v obci Nový Jičín. Penzion byl postavený v roce 1993 a v roce 2008 proběhla rekonstrukce. Prodej penzionu, který se nachází v Novém Jičíně. Penzion nabízí ubytování ve dvoulůžkový pokojích vybavených: televizor, sprcha, satelit, telefon, WC a v jednom apartmánu vybaveném: televizor, vana, WC, satelit, telefon, balkón.
Kraj:Moravskoslezký krajCena:8.800.000,- CZK
Kategorie:Prodej penzionů Více informací

Pension, Ústí nad Labem
Pension, Ústí nad Labem. Prodej penzionu v Ústí nad Labem, v Severozápadních Čechách. Prodej pensionu v hlavním městě Ústeckého kraje. Pension byl zkolaudovaný na konci ledna 1996. Pansion je umístěn do klidné rekreační oblasti města Ústí nad Labem s výhledem na řeku Labe a pahorkatinu Českého středohoří. Pension je celoročně v provozu. Do pensionu přijíždí obchodní cestující a zástupci firem, v sezóně převažují zahraniční turisté, cyklisté a vodáci.
Kraj:Ústecký krajCena:11.000.000,- CZK
Kategorie:Prodej penzionů Více informací

Penzion, Jeseníky
Penzion, Jeseníky. Prodej zavedeného penzionu v Jeseníkách. Penzion se nachází na úbočí Šeráku a Keprníku ve výšce 700 m nad mořem v Jeseníkách. Samota penzionu zajišťuje klid a relaxaci. Kapacita penzionu je 29 lůžek rozdělených do 7 pokojů a apartmánů. Každý pokoj má samostatné sociální zeřízení a sprchový kout.
Kraj:Olomoucký krajCena:12.000.000,- CZK
Kategorie:Prodej penzionů Více informací

Penzion s chatami, Krkonoše
Penzion s chatami, Krkonoše. Prodej rekreačního areálu v lokalitě Benecko - Jestřabí v Krkonoších. Prodej penzionu s chatami v Krkonoších. Jedná se o třípodlažní zděnou horskou chatu a devět samostatných chat pro 4 - 5 osob, vlastní parkovací plochy, restaurace pro 40 osob a vinárna pro 45 osob. Zastavěná plocha 266 m2, celoroční provoz. Lze koupit jako obchodní podíl s.r.o. se slevou 500.000,-Kč.
Kraj:Liberecký krajCena:9.900.000,- CZK
Kategorie:Prodej penzionů Více informací

Penzion, Malá Morávka
Penzion, Malá Morávka. Prodej penzionu, který se nachází v obci Malá Morávka v okrese Bruntál. Prodej penzionu, který se nachází v Moravskoslezském kraji v obci Malá Morávka. Penzion nabízí ubytování ve dvoulůžkových pokojích apartmánového typu s vlastním sociálním zařízením, TV/SAT s možností dvou přistýlek.
Kraj:Moravskoslezký krajCena:dohodou
Kategorie:Prodej penzionů Více informací

Penzion, České Švýcarsko
Penzion, České Švýcarsko. Prodej penzionu v turistické oblasti České Švýcarsko na děčínsku, 6 km od hraničního přechodu do Německa. Penzion má výměru pozemku 381 m2, je v dobrém stavu.
Kraj:Ústecký krajCena:3.650.000,- CZK
Kategorie:Prodej penzionů Více informací

Počet položek: 14Počet realit: 1 2 > >|

Tisknuto, web: www.hotely-zamky.cz