Tyto internetové stránky využívají soubory cookie k ukládání informací na Vašem počítači. Některé jsou z nich zásadně důležité pro funkčnost stránek. Dalším používáním těchto stránek udělujete souhlas s umístěním těchto souborů cookie. V případě nesouhlasu opusťte tyto stránky.
| Souhlasím | Opustit stránky |
Inzertní bazar Poptávka nemovitostí Přidat inzerát Reality Olomouc TOP bazar

Hotely na prodej, prodám hotel, koupím penzion, poptávka nemovitostí.
Sponzorované odkazy

Rodinný dům - Rodinné domy

Počet položek: 167Počet realit: 1 2 3 4 5 6 7 > >|

Rodinný dům Mohelnice, okr. Šumperk
Rodinný dům Mohelnice, okr. Šumperk. Prodej rodinného domu se zahradou, kůlnou a dvěma garážemi v obci Mohelnice. Jedná se o rodinný dům 3+1 v původním, ale zachovalém stavu.
Kraj:Olomoucký krajCena:1.580.000,- CZK
Kategorie:Rodinný dům Více informací

Rodinný dům Doloplazy, okr. Prostějov
Rodinný dům Doloplazy, okr. Prostějov. Prodej řadového, rodinného domu se zahradou v obci Doloplazy. Jedná se o dům o velikosti 6+1, celková plocha pozemku je 3.355 m2. V přízemí domu je kancelář, dva průchozí pokoje, obývací pokoj, technická místnost, kuchyně a koupelna. V patře domu jsou dva pokoje, půda a koupelna. V domě je zaveden plyn, elektřina 220-380V, voda obecní i vlastní, kanalizace obecní, možnost i septiku. Topení plynové, popřípadě malými kamny, které se nachází v obývacím pokoji. Kromě kuchyně jsou v přízemí domu plastová okna. V domě je zavedena pevná linka a internet. V obci škola, školka, obchod, lékař, knihovna, 4x hospoda, fotbalové hřiště, rybníky k rybaření. V obci Nezamyslice vzdálené 5km je koupaliště.
Kraj:Olomoucký krajCena:2.280.000,- CZK
Kategorie:Rodinný dům Více informací

Rodinný dům Veselíčko - Tupec
Rodinný dům Veselíčko - Tupec. Prodej samostatně stojícího rodinného domu v obci Tupec v okrese Přerov. Jedná se o prodej rodinného domu o zastavěné ploše 147 m2 se zahradou o rozloze 530 m2 a pozemky o rozloze 4.000 m2. V domě je zavedena elektřina 220-380V, voda vlastní, na podlaze beton. Jedná se o dům postavený v roce 1920, který prochází rekonstrukcí. V domě jsou nová plastová okna, ústřední topení a kanalizace. Prodej i se stavebním materiálem, míchačkami apod. V obci Veselíčko školka, škola, obchod, pošta, MHD.
Kraj:Olomoucký krajCena:1.020.000,- CZK
Kategorie:Rodinný dům Více informací

Rodinný dům Slatinice
Rodinný dům Slatinice. Prodej řadového rodinného domu v obci Slatinice. K rodinnému domu o velikosti 4,5+1 náleží oplocený pozemek o rozloze 94 m2. Celková plocha pozemku je 244 m2. V domě je zaveden plyn, elektřina, obecní voda a kanalizace.
Kraj:Olomoucký krajCena:2.580.000,- CZK
Kategorie:Rodinný dům Více informací

Prodej rodinného domu v Horce nad Moravou
Prodej rodinného domu v Horce nad Moravou. Prodej řadové novostavby rodinného domu v Horce nad Moravou. Jedná se o slunnou stavbu s terasou, na kterou svítí slunce od března do října. Zastavěná plocha je 160 m2, k domu náleží dvůr o rozloze 115 m2, který zajišťuje klid a soukromí. Možnost přikoupení zahrady, navazující na pozemek.
Kraj:Olomoucký krajCena:4.700.000,- CZK
Kategorie:Rodinný dům Více informací

Prodej rodinného domu Charváty, okres Olomouc
Prodej rodinného domu Charváty, okres Olomouc. Prodej rodinného domu o velikosti 4+1 a obytné ploše 120 m2 v obci Charváty, vzdálené 8km od Olomouce. K domu náleží dvůr o rozloze 66 m2. Celková plocha pozemku je 126 m2. Na pozemku je dílna a bazén. Parkovací místo před domem. Jedná se o řadový dům. V přízemí domu je vstupní hala, chodba, koupelna s WC, kuchyně a jídelna. V 1. patře je obytná část, dětský pokoj, obývací pokoj, ložnice a pracovna se vstupem na balkón, samostatné WC. V domě je zaveden plyn, el. 220-380V, obecní voda a obecní kanalizace. Topení plynovým kotlem. V koupelně a kuchyni je podlahové topení. Ohřev vody bojlerem. Zdivo smíšené, krytina střechy onduline.
Kraj:Olomoucký krajCena:1.460.000,- CZK
Kategorie:Rodinný dům Více informací

Rodinný dům Bělkovice-Lašťany
Rodinný dům Bělkovice-Lašťany. Prodej samostatně stojícího rodinného domu o obytné ploše 144 m2 v Bělkovicích-Lašťanech, okres Olomouc. V přízemí domu je prostorná vstupní hala, obývací místnost s kuchyňským koutem, koupelna, samostatné WC, technická místnost a dílna. Do patra se jde po novém schodišti z masivního dřeva. V 1. patře domu jsou dva pokoje a pracovna, ze které je vstup na balkón. Dům má nová plastová okna s žaluziemi a síťkami proti hmyzu.
Kraj:Olomoucký krajCena:3.250.000,- CZK
Kategorie:Rodinný dům Více informací

Rodinný dům Čelechovice na Hané - Kaple
Rodinný dům Čelechovice na Hané - Kaple. Prodej samostatně stojícího rodinného domu v obci Kaple, okres Prostějov. Samostatný, dvougenerační, rodinný dům je velmi dobře dispozičně řešen. V přízemí domu je pokoj, obývací pokoj, kuchyně, špajz, koupelna a samostatné WC. Do patra se jde po pěkném, novém schodišti. V 1. patře domu jsou dva pokoje, obývací pokoj, kuchyně, špajz, koupelna a samostatné WC. V domě je zaveden plyn, elektřina 220-380, voda obecní, kanalizace septik - popřípadě možnost připojení na obecní kanalizaci. Topení plynové i na pevná paliva. Dům má novou střechu, rozvody plynu a podlahy. Výhodou domu je terasa a možnost vybudování dalších místností v půdních prostorách. Před domem jsou parkovací místa pro tři auta, další parkovací místa jsou v uzavřeném dvoře. Na pozemku je samostatně stojící dílna s vlastním, ústředním topením, radiátory, novou střechou. Na zahradě jsou ovocné stromy, jako broskve, hrušky, jabloně, višně a ořechy.
Kraj:Olomoucký krajCena:1.800.000,- CZK
Kategorie:Rodinný dům Více informací

Prodáme RD v Olomouci, Slavonín
Prodáme RD v Olomouci, Slavonín. Jedná se o atypickou přízemní nízkoenergetickou novostavbu s dispozicí 4+1 + technická místnost. Celková plocha pozemku 489 m2, z toho zastavěná 156 m2. Vnitřní příčky domu vyzděny ytongem, elektrické podlahové vytápění v celém domě ( nízký tarif-sazba D 45d ).
Kraj:Olomoucký krajCena:4.200.000,- CZK
Kategorie:Rodinný dům Více informací

Rodinný dům Červená Lhota
Rodinný dům Červená Lhota. Prodej rodinného domu v obci Červená Lhota, vzdálené 30km od Olomouce a 17km od Litovle. Jedná se o rodinný dům o velikosti 7+1, celková plocha pozemku je 1391 m2. V domě je zavedena elektřina 220, voda obecní i vlastní (čerpadlo), plyn na pozemku. Kanalizace septik, v roce 2013 bude vybudován trativod. Topení kotlem na pevná paliva. Na podlaze beton a dřevěná podlaha. Dům má dva roky novou koupelnu a izolaci obvodového zdiva. Na pozemku kůlna na dříví a garáž.
Kraj:Olomoucký krajCena:1.180.000,- CZK
Kategorie:Rodinný dům Více informací

Počet položek: 167Počet realit: 1 2 3 4 5 6 7 > >|

Tisknuto, web: www.hotely-zamky.cz