Tyto internetové stránky využívají soubory cookie k ukládání informací na Vašem počítači. Některé jsou z nich zásadně důležité pro funkčnost stránek. Dalším používáním těchto stránek udělujete souhlas s umístěním těchto souborů cookie. V případě nesouhlasu opusťte tyto stránky.
| Souhlasím | Opustit stránky |
Inzertní bazar Poptávka nemovitostí Přidat inzerát Reality Olomouc TOP bazar

Hotely na prodej, prodám hotel, koupím penzion, poptávka nemovitostí.
Sponzorované odkazy

Sklady - Inzerce bez realitky

Počet položek: 11Počet realit: 1 2 > >|

Pronájem skladu Olomouc, Černovír
Pronájem skladu Olomouc, Černovír. Pronájem skladu o rozloze 47 m x 12 m v Olomouci, lokalita Černovír. Kanceláře jsou v přízemí cihlového domu a jsou nezařízené. Možnost parkování u domu. První hala je o rozloze 241 m2, podlahové topení. Druhá hala je o rozloze 149 m2, podlahové topení. V prostoru je 2x sociální zařízení, sprcha, plynový kotel, ohřev vody el. bojler (voda vlastní studna). Uvedená cena je bez inkasa za celý objekt. Možnost pronajmout i zvlášť. Volejte kdykoli na naše telefony nebo pište SMS.
Kraj:Olomoucký krajCena:25.000,- CZK/měs
Kategorie:Sklady Více informací

Pronájem skladu Lazecká, Olomouc
Pronájem skladu Lazecká, Olomouc. Pronájem skladových prostor o velikosti 43 m2 - temperovatelné, uzamykatelné. Na tento prostor navazuje skladový prostor o velikosti 12 m2. Je nevytápěný, uzamykatelný. Dále je možné využít vnější nezastřešenou plochu cca 100 m2 - pro parkování aut, skaldovaní, atd. Cena nájmu je celková za všechny tři prostory. Možno pronajmout i jednotlivé prostory.
Kraj:Olomoucký krajCena:10.000,- CZK/měs
Kategorie:Sklady Více informací

Pronájem skladu Olomouc, Chválkovická
Pronájem skladu Olomouc, Chválkovická. Pronájem skladu o rozloze 100 m2 v Olomouci, lokalita Chválkovice. Prostory jsou v přízemí budovy. V prostoru jsou 2 velké místnosti každá má velká vrata, sociální zařízení, sprcha, plynové topení. Podlahy jsou betonové. Pronájem je volný ihned. Kauce ve výši 14.000,-Kč. Volejte kdykoli na naše telefony nebo pište SMS.
Kraj:Olomoucký krajCena:7.000,- CZK/měs
Kategorie:Sklady Více informací

Sklad na pronájem Olomouc, Dukelská
Sklad na pronájem Olomouc, Dukelská. Pronájem dvou místností o rozloze 40 m2 v Olomouci, lokalita centrum Olomouce. Jedná se o suterénní místnost s velkým oknem. K dispozici toaleta, sprcha. Podlaha lino. Vchod z chodby. Cena pronájmu je bez inkasa, kauce činí 6.000,-Kč
Kraj:Olomoucký krajCena:6.000,- CZK/měs
Kategorie:Sklady Více informací

Pronájem skladu Olomouc, Dukelská
Pronájem skladu Olomouc, Dukelská. Pronájem skladu o rozloze 20 m2 v Olomouci, lokalita centrum Olomouce. Jedná se o suterénní místnost o rozloze 20 m2, podlahy beton. Cena pronájmu je bez inkasa, kauce činí 4.000,-Kč
Kraj:Olomoucký krajCena:4.000,- CZK/měs
Kategorie:Sklady Více informací

Skladový prostor, Brodek u Přerova
Skladový prostor, Brodek u Přerova. Pronájem skladového prostoru o rozloze 1.100m2 v obci Brodek u Přerova. Výška skladu je cca 4 metry. Ve skladu je elektřina, voda není, na podlaze je beton, topení ve skladu není. Je možnost využívání sociálního zařízení v areálu. Uvedená cena je za m2/rok. Volejte kdykoli na naše telefony nebo pište SMS.
Kraj:Olomoucký krajCena:500,- CZK/m2
Kategorie:Sklady Více informací

Pronájem skladu, Velký Týnec, okr. Olomouc
Pronájem skladu, Velký Týnec, okr. Olomouc. Pronájem nebytového prostoru ve Velkém Týnci. Jedná se pronájem plechového přízemního objektu o rozloze 240 m2. Objekt je v oploceném a střeženém objektu, kde je příplatek za ostrahu podle pronajímané plochy. Uvedená cena bude k jednání podle postupu rekonstrukce celého objektu. Cena činí 400,-Kč/m2. Pronájem je volný od března 2009. Volejte kdykoli na naše telefony nebo pište SMS.
Kraj:Olomoucký krajCena:400,- CZK/m2
Kategorie:Sklady Více informací

Pronájem skladu Olomouc, Máchova
Pronájem skladu Olomouc, Máchova. Pronájem skladu o rozloze 115 m2 v Olomouci, lokalita Řepčín. Prostory jsou v přízemí i v 1. patře rodinného domu. V prostoru jsou 4 místnosti každá o rozloze 25 m2, sociální zařízení, sprcha, plynové topení, budou se dělat plastová okna. Pronájem je volný ihned. Volejte kdykoli na naše telefony nebo pište SMS. Cena dohodou.
Kraj:Olomoucký krajCena:dohodou
Kategorie:Sklady Více informací

Skladové, výrobní prostory, Slaný
Skladové, výrobní prostory, Slaný. Prodej skladových a výrobních prostor v obci Slaný, okres Kladno o velikosti 6.408m2. Skladové prostory 2.408m2 a venkovní betonová plocha 4.000m2. Skladové prostory se nachází v samostatně oplocené části střeženého areálu ve Slaném. Příjezd možný pro veškerou osobní i nákladní dopravu s možností parkování na volné, zpevněné ploše. Jedná se o patrovou, zděnou, nepodsklepenou, nevytápěnou, zateplenou skladovou halu jejíž součástí jsou menší příruční sklady. Vstup do prostorů zajišťují 4x nákladní vrata o rozměrech 4x4m. Využitelná výska haly v přízemí činí cca 7,5m a v patře cca 3,5m. Přístup do patra je pomocí schodiště nebo nákladním výtahem o nosnosti 500kg/m2. Podlahy jsou zde betonové - v přízemí bez omezení nosnosti, v patře s maximální zátěží 600kg/m2. Osvětlení el.zářivkové, pomocí oken a střešního světlíku. K dispozici montážní jáma i železniční vlečka.
Kraj:Středočeský krajCena:7.150.000,- CZK
Kategorie:Sklady Více informací

Skladový areál, Zdounky
Skladový areál, Zdounky. Prodej skladového areálu, který se nachází v obci Zdounky asi 10km jihozápadně od Kroměříže. Areál je umístěný uprostřed obce. Jedná se o soubor staveb a pozemků, který byl dán do užívání v roce 1989. Areál tvoří dvě ocelové montované typové haly s vyzdívaným opláštěním. V jedné z nich jsou umístěny kontejnerové zakladače. V místě možnost napojení na všechny inženýrské sítě. Popis nemovitosti: Areál sestává z těchto hlavních objektů: 1) Skladová hala 2) Původní objekt mlýna 3) Zpevněné plochy 4) Pozemky vedené jako zastavěné plochy a plochy ostatní
Kraj:Olomoucký krajCena:10.999.000,- CZK
Kategorie:Sklady Více informací

Počet položek: 11Počet realit: 1 2 > >|

Tisknuto, web: www.hotely-zamky.cz