Tyto internetové stránky využívají soubory cookie k ukládání informací na Vašem počítači. Některé jsou z nich zásadně důležité pro funkčnost stránek. Dalším používáním těchto stránek udělujete souhlas s umístěním těchto souborů cookie. V případě nesouhlasu opusťte tyto stránky.
| Souhlasím | Opustit stránky |
Inzertní bazar Poptávka nemovitostí Přidat inzerát Reality Olomouc TOP bazar

Hotely na prodej, prodám hotel, koupím penzion, poptávka nemovitostí.
Sponzorované odkazy

Zahrada - Pozemky

Počet položek: 15Počet realit: 1 2 > >|

Zahrada na prodej Bystrovany
Zahrada na prodej Bystrovany. Prodej zahrady o rozloze 2.964m2 v lokalitě Bystrovany, okres Olomouc. Šířka zahrady je 22m, Zahrada je s možností výstavby RD. V okolí se již domu staví. Na hranici pozemku jsou veškeré inženýrské sítě (plyn, elektřina 220-380V, voda obecní i studa). K pozemku vedou dvě asfaltové a jedna polní cesta.
Kraj:Olomoucký krajCena:5.687.000,- CZK
Kategorie:Zahrada Více informací

Zahrada na prodej Olomouc, Holice
Zahrada na prodej Olomouc, Holice. Prodej zahrady o rozloze 2220 m2 v Olomouci, lokalita Holice. Zahrada je částečně osázená stromy, tj. ořechy, jabloně, viseň, švestky. Na zahradě není žádný zahradní domek, voda ani elektřina. Zahrada je oplocená. Super cena!!!
Kraj:Olomoucký krajCena:520.000,- CZK
Kategorie:Zahrada Více informací

Zahrada k prodeji Domašov nad Bystřicí, okr. Olomouc
Zahrada k prodeji Domašov nad Bystřicí, okr. Olomouc. Prodej zahrady a stavební parcely o celkové rozloze 3.000 m2 v obci Domašov nad Bystřicí v okrese Olomouc. Prodej zahrady a stavební parcely o celkové rozloze 3.000 m2 v obci Domašov nad Bystřicí v okrese Olomouc. Jedná se o prodej celkové plochy, která se dělí na 3 pozemky, které jsou hned vedle sebe. Louka a pastviny jsou trvale zatravněny, stavební parcela je o rozloze 176 m2. Inženýrské sítě (el. 220-380V) jsou na pozemku, voda je obecní, plyn zde není. Cesta k pozemku je nezpevněná.
Kraj:Olomoucký krajCena:510.000,- CZK
Kategorie:Zahrada Více informací

Zahrada k prodeji Medlov, okr. Olomouc
Zahrada k prodeji Medlov, okr. Olomouc. Prodej zahrady v Medlově u Uničova. Prodej zahrady o rozloze 1276 m2 v Medlově u Uničova. Zahrada má tvar obdélníku. Inženýrské sítě jsou na hranici pozemku, tzn. plyn, el.220-380, voda. Kanalizace je přes cestu - 6 m od pozemku. Cesta k pozemku vede zpevněná. Veškerá občanská vybavenost v obci.
Kraj:Olomoucký krajCena:480.000,- CZK
Kategorie:Zahrada Více informací

Zahrada na prodej Droždín, okr. Olomouc
Zahrada na prodej Droždín, okr. Olomouc. Prodej zahrady v Droždíně o rozloze 872 m2. Zahrada je ve tvaru obdélníku 45 m x 17 m. Na pozemku je kanalizace, vlastní studánka. Příjezd k pozemku je po zpevněné cestě. Volejte kdykoli na naše telefony nebo pište SMS.
Kraj:Olomoucký krajCena:475.000,- CZK
Kategorie:Zahrada Více informací

Prodej zahrady nedaleko Olomouce
Prodej zahrady nedaleko Olomouce. Prodej zahrady o rozloze 809 m2 za super cenu. Zahrada je čtvercového tvaru s menší chatkou. Jedná se o oplocenou zahradu, kde je studna a elektřina. Přijezd přímo k pozemku cca. 30 m po nezpevněné komunikaci. Na pozemku jsou vzrostlé stromy.
Kraj:Olomoucký krajCena:225.000,- CZK
Kategorie:Zahrada Více informací

Zahrada k prodeji Chomoutov
Zahrada k prodeji Chomoutov. Prodej zahrady o rozloze 1000 m2 za super cenu. Při rychlém jednání možná SLEVA!!! Jedná se o oplocenou zahradu. Pozemek má pěkný obdelníkový tvar.
Kraj:Olomoucký krajCena:210.000,- CZK
Kategorie:Zahrada Více informací

Zahrada k prodeji Lipník nad Bečvou
Zahrada k prodeji Lipník nad Bečvou. Prodej zahrady s chatkou o celkové rozloze 1640 m2 v Lipníku nad Bečvou. Pozemek je čtvercového tvaru o velikosti cca 40x40 m. Na zahradě jsou ovocné stromy jako jabloně, meruňky, švestky, třešně a také ořechy. Pozemek je v mírném svahu. Na zahradě je postavena chatka o rozloze 5x6 m. Na pozemku je elektřina 200-380V, vrtaná studna (17 m). K pozemku vede nezpevněná cesta, v létě je možný příjezd až k zahradě. Volejte kdykoli na naše telefony nebo pište SMS.
Kraj:Olomoucký krajCena:190.000,- CZK
Kategorie:Zahrada Více informací

Zahrada na prodej Velký Týnec
Zahrada na prodej Velký Týnec. Prodej zahrady o rozloze 333 m2 za super cenu. Možnost výstavby zahradního domku. Pozemek má pěkný obdelníkový tvar. Ing. sítě nedaleko pozemku, příjezd přímo k pozemku.
Kraj:Olomoucký krajCena:109.000,- CZK
Kategorie:Zahrada Více informací

Zahrada, Troja, Praha 8
Zahrada, Troja, Praha 8. Prodej pozemku - zahrady a ostatní plochy s celkovou rozlohou 2148 m2 v katastrálním území Velká Skála v Troji, Praha 8. Plocha zahrady činí 1918 m2, ostatní plocha má 230 m2.
Kraj:Olomoucký krajCena:10.500,- CZK/m2
Kategorie:Zahrada Více informací

Počet položek: 15Počet realit: 1 2 > >|

Tisknuto, web: www.hotely-zamky.cz